Kontaktní informace

102.pp Airsoft Kynšperk

Czech republic
Jiřího z Poděbrad 789
Kynšperk nad Ohří, 357 51

E -mail: admin@airsoftkynsperk.cz
Telefon: +420 776 726 637
IČO: 270 12 310

Umístění

Prohlášení týmu

 • "Když jsem zakládal 102.průzkumný prapor Airsoft Kynšperk ,tak jsem si neuvědomal kam až se tento tým dostane a jak bude schopný...a kdybych se vrátil do minulosti, tak bych ho založil znova. "
  nprap. Arnie, velitel
 • "Tým se vyvíjí krásným krokem. Plno super zážitků , kamarádu a zkušeností. Sem rád v takové společnosti lidí."
  svob. Tomáš, člen jednotky
 • " Náš tým jde poslední dobou hodně rychle vpřed a myslím si, že jsou za to všichni rádi. Náš velitel nás vždy skoro ve všem podporuje a věří, že z nás jednou budou zkušení lidé, na které se bude moct dát spolehnout. Formou výcviku se učíme užitečné věci, které se používají jak v armádě tak v běžném životě. Doufám, že se náš tým bude nadále rozrůstat a bude přibývat více dobrých lidí, kteří se stanou našimi novými příteli. "
  prap. Pavel, zástupce velitele
 • "V jednotce nejsem dlouho,ale vidím v ní nemalý potenciál,je to skupina odhodlaných lidí jdoucí za svým cílem,což mi inspirovalo k tomu přidat se do této jednotky a přidat i svou trochu k posílení skupiny"
  prap. Casey, zástupce velitele
 • "Střílej, střílej, střílej....dokud máš naboje"
  nrot. Andy, instruktor

Historie jednotky

Historie týmu 102.průzkumný prapor AirSoft Kynšperk nad Ohří

Historie týmu se datuje až do roku 2005, kdy tým vznikl. Během doby tým prošel různými reorganizacemi a svým vlastním vývojem.

roční záznamy

Vznik týmu, kdy první výcvik týmu proběhl 3.9.2005. Tento rok vytváříme svou vlastní nášivku.
Jsme již vybaveni lepšími, ikdyž manuálními, zbraněmi. Plánujeme naše první manévry "RAKETY", na které dokonce dorazí kolem 60 lidí. O měsíc později získáváme do týmu první AEG zbraň. Na podzim se zviditelníme v Kynšperském zpravodaji, kde o nás vyšel článek.
V roce 2007 pořádáme dvě akce. První Police Competition a druhá OACR. Do týmu získáváme nové AEG zbraně
Rok 2008 nám začal přísnými výcviky jelikož jsme byli pozváni na akci v VVP Ralsko pod názvem Stit 2008. Po této akci směřují naše další kroky jiným směrem a to v ukázkách pro veřejnost. Spolupracujeme poprvé s OO PCR Sokolov - venkov při ukázkách, pomáháme z pořádáním Dne dětí v Kynšperku, pořádáme pokračování akce OACR2 a samozřejmě se účastníme i několika dalších akcí. V týmu již jsou všichni plně vybaveni AEG zbraněmi.
Rok 2009 začínáme v očekávání, že se povede jako rok minulý. Z důvodu poničených zbraní, rodinných problémů a u některých i nedisciplovaností, naše činnost upadá. Velkými událostmi jsou víkendové cvičení v táborové osadě Bystřina a poté opět pořádání Dne dětí v Kynšperku.
Začátek roku 2010 se nese stále ve stínu roku 2009. Aktivní členi jsou pouze tři. Je rozhodnuto o masovém náboru nových členů. Toto se nám daří až ke konci roku 2010, kdy získáváme nové členy a tým pomalu ale jistě znovu rozjíždíme.
Rok 2011 se již nese v lepším duchu a všichni naplno cvičíme, tak aby jsme opět byli schopni s hrdostí obstát na bojišti. Podnikáme tedy několik vlastních akcí, tak by se naši nováčci co nejdříve vyrovnali zkušenostmi i stálým členům.
Rok 2012 s dalšími nováčky se plně připravujeme a podnikáme i výlety za armádní kulturou.
Opět se zapojujeme do dění v okolí. Jsme zváni na dny dětí, kde předvádíme naše vybavení a dovednosti.
Začátek roku začínáme přípravou na PROTECTOR XI. Po této akci však tým opouštějí nejzkušenější členi a vedení týmu se snaží jednotku udržet v chodu. Na konci roku se však přihlásí do týmu zkušení členi z jiných týmů a začíná příprava na rok 2015 již zcela v novém duchu.