Kontaktní informace

102.pp Airsoft Kynšperk

Czech republic
Jiřího z Poděbrad 789
Kynšperk nad Ohří, 357 51

E -mail: admin@airsoftkynsperk.cz
Telefon: +420 776 726 637
IČO: 270 12 310

Umístění

Prohlášení týmu

 • " Když jsem zakládal 102.průzkumný prapor Airsoft Kynšperk ,tak jsem si neuvědomal kam až se tento tým dostane a jak bude schopný...a kdybych se vrátil do minulosti, tak bych ho založil znova. "
  nprap. Arnie, velitel
 • "Tým se vyvíjí krásným krokem. Plno super zážitků , kamarádu a zkušeností. Sem rád v takové společnosti lidí."
  svob. Tomáš, člen jednotky
 • " Náš tým jde poslední dobou hodně rychle vpřed a myslím si, že jsou za to všichni rádi. Náš velitel nás vždy skoro ve všem podporuje a věří, že z nás jednou budou zkušení lidé, na které se bude moct dát spolehnout. Formou výcviku se učíme užitečné věci, které se používají jak v armádě tak v běžném životě. Doufám, že se náš tým bude nadále rozrůstat a bude přibývat více dobrých lidí, kteří se stanou našimi novými příteli. "
  prap. Pavel, zástupce velitele
 • "V jednotce nejsem dlouho,ale vidím v ní nemalý potenciál,je to skupina odhodlaných lidí jdoucí za svým cílem,což mi inspirovalo k tomu přidat se do této jednotky a přidat i svou trochu k posílení skupiny"
  prap. Casey, zástupce velitele
 • "Střílej, střílej, střílej....dokud máš naboje"
  nrot. Andy, instruktor

Bojové mise

Bojové mise 102.průzkumného praporu AirSoft Kynšperk nad Ohří

Bojové mise rozdělujeme do dvou hlavních kategorií a to mise jako účast na airsoftových akcích a dále pak mise vlastní především průzkumné ve stylu military.

poslední splněné mise

Opět zařazeni do Charlie 10 jsme plnili spíše úkoly pěchoty než průzkumu. Vyjímkou byl jeden úkoly, kdy jsme využili naše zaměření a provedli pozorování příjezdové cesty.
Malý afgánistán v karlovarském kraji. Náš tým toto spíše bral jako přípravu na akci Protector XII.
Vlastní průzkumná mise, kdy náš tým měl za úkol zjistit informace o vodních zdrojích nepřítele.
Náš tým zde byl pouze jako podpůrný, jelikož jsme přijeli v malém počtu. Ale i v malém počtu jsme dokázali plnit své úkoly a nepříteli uštědřit velké ztráty.
Nemá smysl rozepisovat o čem akce je. Náš tým byl zařazen do skupiny Charlie 10 společně s kluky z Mníšku, Strakonic a Olomouce. Arnie dostal velení nad touto naší četou.
Akce pořádaná týmem Soldiers. Jednalo se o napodobení války v Afganistánu. Naše jednotka byla na straně ISAF. Velký dík a uznání však patří jednotkám Talibanu a afganskému lidu, jelikož připravili perfektní atmosféru a nakonec i zvítězili.
Zde už jen soupis starších akcí: Boj o rakety 2013, Studená válka 2012, akce Pánský vrch, Big Attack, akce Ejčov, akce Alesko, OAČR 2, Štít 2008, akce Balkán, akce Office depot, akce Kasárny KV, Radio Admir Kessar, akce Výsipka, OAČR 1, Police Competition, akce VIP, akce Rakety, akce Stavák