Kontaktní informace

102.pp Airsoft Kynšperk

Czech republic
Jiřího z Poděbrad 789
Kynšperk nad Ohří, 357 51

E -mail: admin@airsoftkynsperk.cz
Telefon: +420 776 726 637
IČO: 270 12 310

Umístění

Užitečné informace

Chcete s námi spolupracovat?

Není nic lehčího než nám napsat vzkaz a my se Vám hned ozveme. Do vzkazu pak zadejte i stručný návrh spolupráce s naším sdružením.
napsat vzkaz

Naše úspěchy

  • Stručný popis našich úspěchů na poli airsoftu / military

    Na poli airsoftu / military jsme známým týmem, kdy dokážeme pracovat na nám přidělené pozici a to jak průzkumná hlídka, bojová pěchotní hlídka i jako hlídka rekonstrukční mírová. Hlavní naší náplní je však průzkumná činnost a s tím i odpovídající znalosti a úspěchy.

  • Stručný popis našich úspěchů v práci pro veřejnost

    Naše činnost pro veřejnost začala již v roce 2007, kdy se nám podařilo provést ukázky na dětském táboře v Cheznovicích. Následující roky jsme vždy provedli ukázky na dětském dni v okolních obcích nebo přímo v Kynšperku nad Ohří. Při ukázkách jsme také spolupracovali i s OO PČR Sokolov - venkov.

Naše spolupráce

Photoart-agency Jan Košař

Profesionální fotograf. Spolupráce s tímto fotografem byla zahájena roku 2013, kdy trvá nadále. Jeho fotografie můžete vidět na našich webových i facebookových stránkách.

odkaz

Bohemia airsoft shop

Jedná se o obchod s airsoftovým a military vybavením. Spolupráce s tímto obchodem proběhla v roce 2013 a 2014, kdy nám zaslali reklamní předměty a střelivo na ukázky na dětské dny v obcích Milíkov a Krásno.

odkaz

Anareus airsoft shop

Airsoftový a military obchod. Spolupráce proběhla v roce 2008, kdy nám na ukázky na den dětí v Kynšperku nad Ohří zaslali střelivo a reklamní předměty.

odkaz

Shieldtech

Výrobce taktického vybavení. Spolupráce proběhla v roce 2014 při focení reklamních fotek, kdy naše sdružení dodalo na focení zbraně a další výbavu. Dále při focení působili naši členi jako poradci.

odkaz

RETROARMS

Výrobce vnitřních dílů do airsoftových zbraní. Spolupráce začala v roce 2015.

odkaz